Baseino priežiūra

Baseino priežiūra
Paskelbtas: John Patalpinta: 2019/05/20 Perskaitytas kartų: 966 Komentarai: 0

Reikia ne tik prižiūrėti baseino vandenį, bet ir palaikyti pačio baseino švarą. Todėl bent kartą per metus baseinas turėtų būti ištuštintas ir kruopščiai išvalytas. Tai taikoma ir vidaus, ir lauko baseinams. Nepaisant baseino sienų vizualinės būklės, siekiant užkirsti kelią bakterijoms ir dumbliams – kalkės ir nešvarumai turi būti pašalinti.

Šiame skyriuje sužinosite apie:

1. Baseino priežiūrą

2. Filtrų priežiūrą

Baseino priežiūra

Jūsų baseinas taip pat turėtų būti reguliariai valomas sezono metu, nes į baseiną patenka organinės šiukšlės ir kiti dalykai, tokie kaip apsauga nuo saulės, losjonai, kvepalai ir kt. Šiems likučiams pašalinti rekomenduojama naudoti „Adisan“ produktą. Norėdami pašalinti nešvarumus ir riebalus iš baseino vandens, sukūrėme „Bordnet“. „Bordnet“ produkto poveikis efektyviausias po to, kai nuleidžiamas vandens lygis, pvz. po dugno nuvalymo, nes tada gramzda yra labiau prieinama valymui.

Būkite atsargūs, kai naudojate paprastus buitinius valiklius: jie nėra skirti baseino priežiūrai, todėl į baseino vandenį pateks svetimkūnių. Tai gali sukelti vandens drumstumą, putojimą, dumblių augimą ir neatitaisomą žalą baseino paviršiams, pvz. baseino korpusui!

Filtrų priežiūra

Rekomenduojame ne mažiau kaip kartą per savaitę atlikti valymą, kad pašalintumėte nešvarumus, susikaupusius smėlio filtre. Reguliarus smėlio filtro valymas užtikrina, kad baseino vanduo bus keičiamas švariu vandeniu. Šis paprastas veiksmas neleidžia kauptis chloridams ir nitratų druskoms, kurios atsiranda dėl vandenyje esančio chloro.

Nepaisant reguliaraus valymo, kalcio nuosėdos vis tiek gali kauptis filtre, ypač ten, kur yra kietas vanduo. Blogiausiu atveju gali užsikimšti filtras ir žymiai sumažėti jo efektyvumas. Norint to išvengti, filtrą reikia dekalcinuoti nuo 3 iki 4 kartų per metus su „Decalcit Filter“ produktų.

Norint efektyviai dezinfekuoti vandenį ir sėkmingai pašalinti drumstumą per flokuliaciją, reikia gerai veikiančios smėlio filtravimo sistemos. Todėl rekomenduojame reguliariai patikrinti filtro būklę ir pakeisti jį kas 2-3 metus!


BAYROL atliko išsamų vandens kokybės ir filtro būklės santykio tyrimą. Rezultatai parodė, kad praktiškai kas antras filtras yra nešvarus arba užterštas. Tai sukelia neigiamą poveikį vandens kokybei, nes dezinfekavimo priemonė užkemša filtrą ir todėl nebegali būti veiksminga baseine. Rezultatas: drumstas arba žalias vanduo ir apskritai prasta vandens kokybė.


Kad išvengtumėte filtro problemų, BAYROL sukūrė „AFG“ – aktyvintą filtravimo stiklą. „AFG“ yra pažangi filtravimo medžiaga, pagaminta iš žalio perdirbto stiklo, sukurta specialiai smėlio filtrams. Stikliniai grūdai apdorojami specialiai, kad būtų užtikrintas net mažiausių dalelių ir organinių šiukšlių filtravimas. Sklandus grūdų paviršius neleidžia prikibti bakterijoms ir tai gerokai pagerina valymo procedūrą. Pasitarkite su savo BAYROL pardavėju, kad pakeistumėte filtravimo medžiagas iš smėlio į „AFG“.


Nepakankamai dažnai valomi baseinai turės labai užterštą smėlio filtrą. Tačiau, naudojant „Filterclean Tab“ produktą, smėlio filtras intensyviai dezinfekuojamas chloru apie 30 minučių. Rekomenduojame naudoti „Filterclean“ sezono pradžioje ir tada, kai atsiranda problemų.


Prisiminkite, kad dezinfekantus reikia naudoti saugiai. Prieš naudodami produktą, visuomet perskaitykite etiketę ir pasidomėkite papildoma informacija.


Žymos: baseino valymas, baseino chemija,

Komentarai

Parašyti komentarą