Testavimo juostelės AquaCheck masažiniam baseinui, 50 vnt.

Testavimo juostelės AquaCheck masažiniam baseinui, 50 vnt.

Testavimo juostelės AquaCheck masažiniam baseinui, 50 vnt.

  • Prekių ženklaiAquaChek
  • Prekės kodas:150957
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • 20.00€


Testavimo juostelės AquaCheck masažiniam baseinui, 50 vnt.

AquaChek SPA 6 viename testavimo juostelės – SPA testavimo juostelės bendram bromui, bendram chlorui, laisvajam chlorui, pH, bendram šarmingumui ir bendram kietumui nustatyti. Tai profesionalus vandens kokybės tyrimo rinkinys (50 juostelių). Skirtas masažiniams baseinams.
 SPA 6-IN-1 BANDYMO JUOSTELĖS: Tikrina svarbiausius parametrus, kad SPA baseino vanduo būtų subalansuotas; Bendras bromas, bendras chloras, laisvasis chloras, pH, bendras šarmingumas ir bendras kietumas.
AQUACHEK TIKSLUMAS: naudojant medicinos pramonės technologijas, mūsų testavimo juostelės užtikrina panašų tikslumą kaip ir skystų testų; Nereikia matuoti ir skaičiuoti reagento lašų, ​​todėl paliekama mažiau klaidų.
LENGVAS NAUDOTI: pamerkite tyrimo juostelę ir išimkite ją, kad sužinotumėte rezultatus; Tikslūs rezultatai per 15 sekundžių; Įtrauktos vandens chemijos kryptys; Bent du kartus per savaitę testuokite vandenį, kad įsitikintumėte, jog vanduo yra saugus ir subalansuotas.
SAUGUS IR ŠVARUS VANDUO: kiekviena spalvota juostelė sukurta su unikaliu popieriumi, kad optimizuotų spalvų ryškumą ir sumažintų spalvų nutekėjimą, kad būtų išlaikyta sveika vandens cheminė sudėtis.
NEMOKAMA MOBILI PROGRAMĖLĖ: gaukite pritaikytą priežiūros planą rankiniu būdu įvesdami rezultatus; Įrašykite, sekite ir stebėkite savo SPA chemiją naudodami „AquaChek Connect“.

Pristatymo laikas
Pristatymo laikas 1-14 d. d.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
   Blogas           Geras