Naudingi patarimai baseino priežiūrai

Naudingi patarimai baseino priežiūrai
Paskelbtas: John Patalpinta: 2019/06/03 Perskaitytas kartų: 1469 Komentarai: 0

Naudingi patarimai baseino priežiūrai

Šiame skyriuje rasite informaciją apie:

  1. Išbalintas dėmės
  2. Baseino vandens naudojimą sodo laistymui
  3. Vandens iš šulinio naudojimą baseine – tik su smėlio filtrais!
  4. Teisingą BAYROL produktų naudojimą

Išbalintos dėmės

Tam tikros koncentruotos dezinfekcijos priemonės turi balinimo savybių. Dėl šios priežasties svarbu, kad niekada nenaudotumėte lėtai tirpstančių chloro tablečių, tokių kaip „Chlorilong“ arba „Chlorilong 5“, tiesiai į baseiną, nes šiuose produktuose esančios medžiagos gali po savęs palikti baltų dėmių. Vietoj jų visada naudokite dozavimo plūdę arba įdėkite tabletes tiesiai į dozatorių.

Greitai tirpios chloro tabletės, tokios kaip „Chloriklar“, turėtų būti ištirpintos kibire.

Chloro granulės, tokios kaip „Chlorifix“, „Complete & Easy“ arba „Chloryte“, gali būti dozuojamos tiesiai į baseiną. Kadangi granulės greitai ištirpsta, nėra pavojaus, kad atsiras baltų dėmių. Labai atsargiai naudokite chloro granules skirtingose vietose aplink baseiną, pageidautina prieš įleidimo angas, kai veikia cirkuliacinis siurblys.

Patarimas: bet kokio tipo chloro milteliai, kai tik yra sąlytis su drėgme, gali palikti baltų dėmių ant drabužių. Todėl prašome būti ypač atsargiems dozuojant produktus, kurie sudėtyje turi chloro.

Prisiminkite, kad dezinfekantus reikia naudoti saugiai. Prieš naudodami produktą, visuomet perskaitykite etiketę ir pasidomėkite papildoma informacija.

Baseino vandens naudojimas sodo laistymui

Pakeitus baseino vandenį ir atlikus reguliarų valymą, susidaro nuotekos, kurios nebūtinai turi būti išleidžiamos į kanalizacijos sistemą. Šis vanduo, pavyzdžiui, gali būti panaudotas Jūsų sodo drėkinimui, bet tik tada, kai dezinfekavimo priemonė tapo visiškai nežalinga aplinkai.

Jei valote baseino vandenį chloru, jo lygis yra mažesnis nei 0.3 mg/l. Jei ketinate išgauti vandenį tiesiai iš baseino, būtina matuoti chloro kiekį, kad būtų užtikrinta, jog ši vertė nėra viršijama. Jei Jūsų sode yra rezervuaras, galite jį naudoti „tarpiniam saugojimui“, nes taip chloro koncentracija sumažės iki mažiau kaip 0,3 mg/l greičiau. Jei vanduo apdorotas aktyviu deguonimi, įsitikinkite, kad prieš pakartotinį naudojimą veiklioji medžiaga visiškai susiskaidė.

Dėl savo ypatingos formulės ir sudėties BAYROL balansatoriai, dumblių inhibitoriai ir flokuliantai yra nekenksmingi augalams ir dirvožemiui.

Vandens iš šulinio naudojimas baseine – tik su smėlio filtrais!

Vanduo iš šulinio gali padidinti geležies kiekį. Jei planuojate užpildyti savo baseiną vandeniu iš šulinio, prieš tai patikrinkite, ar vandenyje nėra geležies.

Norėdami sužinoti, atlikite šį bandymą:

      Paimkite švarų, baltą 10 l plastikinį kibirą ir pripilkite į jį vandens.

      Į vandenį įpilkite pusę šaukštelio „Chlorifix“ produkto.

      Jei vandenyje yra geležies, per valandą vanduo taps žalias arba rudas.

Naudodami „Superflock Plus“ produktą galite visiškai pašalinti geležį iš vandens. Tačiau valymas turi būti atliktas iš karto po to, kai geležį pastebėjote, kad būtų išvengta bet kokių nepatogių nuosėdų ant baseino sienų.

Kaip pašalinti geležį iš vandens:

      Išmatuokite pH ir, jei reikia, sureguliuokite tarp 7.0 ir 7.4.

      Apdorokite vandenį su „Chlorifix“, „Chloriklar“ arba „Chloryte“ produktais.

      Į dozatorių įdėkite „Superflock Plus“ kasetę, jos cirkuliacinė sistema veikia 72 valandas.

      Jei po šio apdorojimo vanduo nėra skaidrus, pakartokite procedūrą.

Prisiminkite, kad dezinfekantus reikia naudoti saugiai. Prieš naudodami produktą, visuomet perskaitykite etiketę ir pasidomėkite papildoma informacija.

Teisingas BAYROL produktų naudojimas

BAYROL produktai baseinų vandens valymui yra cheminiai produktai, kai kurie iš jų yra labai koncentruoti. Dėl šios priežasties reikia laikytis atitinkamų atsargumo priemonių. BAYROL produktus naudokite tik pagal jų paskirtį ir prieš naudojimą perskaitykite visą produkto etiketės turinį.

Prašome laikytis šių taisyklių:

      Laikykite chemines medžiagas uždarytas vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių.

      Nelaikykite kartu su maistu arba labai degiomis medžiagomis, pvz., tirpikliais, aliejumi, dažais ar atliekomis.

      Negalima maišyti su kitomis cheminėmis medžiagomis.

      Niekada nemaišykite chloro produktų tarpusavyje arba su kitomis cheminėmis medžiagomis kietos arba koncentruotos formos!

      Vengti patekimo į akis ir sąlyčio su oda. Dozavimo metu rekomenduojame dėvėti pirštines.

      Nuplaukite visas išsiliejusias chemines medžiagas. Mažesnius išsiliejimus nuplaukite vandeniu. Dėl didesnių išsiliejimų kreipkitės į savo baseino pardavėją arba į BAYROL įmonę, kad sužinotumėte, ką daryti.

      Patekus į akis, nedelsiant kruopščiai nuplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Būtina su savimi pasiimti pakuotę, įskaitant etiketę.

      Jei koncentruotas produktas patenka ant odos, drabužių ar netvarių medžiagų, nedelsiant nuplaukite vandeniu.

Žymos:

Komentarai

Parašyti komentarą