Dangos susukimo mechanizmas MOBILE

Dangos susukimo mechanizmas MOBILE

Dangos susukimo mechanizmas MOBILE

  • Prekių ženklaiVagner Pool
  • Prekės kodas: 6015044
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 348.07€

Galimi pasirinkimai


Dangos susukimo mechanizmas MOBILE

Baseino dangos mechaninis susukimo mechanizmas  skirtas patogiam ir saugiam baseinų apsauginių uždangos (plėvelės) naudojimui ir saugojimui. Veiksmingai saugo baseino dangą nuo lamdymo, perlenkimų, trūkių ar subraižymo bei taupo vietą.

Dangos mechanizmo savybės

Baseino dangos mechaninis susukimo mechanizmas MOBILE skirtas patogiam ir saugiam baseinų apsauginių uždangos (plėvelės) naudojimui ir saugojimui. Veiksmingai saugo baseino dangą nuo lamdymo, perlenkimų, trūkių ar subraižymo bei taupo vietą.

Praktiškas minimalistinio dizaino susukimo mechanizmas lengvai ir paprastai pritaikomas stačiakampių vidaus ir lauko baseinų aplinkoje. Plotis reguliuojami pagal Jūsų poreikį. Mechanizmo valdymas ypač paprastas ir patogus.

Šiuolaikiniai dangos mechanizmai, priklausomai nuo modelio, montuojami prie baseino krašto arba įleidžiami į grindinį.

Patvarus ir ilgaamžis mechanizmo stovas ir teleskopinis kotas pagaminti iš poliruoto nerūdijančio plieno su plastikine polipropileno rankena ir tvirinimo detalėmis. Mechaninis ranka valdomas dangos susukimo mechanizmas MOBILE pastatomas ant baseino grindinio. Esant poreikiui, mechanizmas gali būti patrauktas ar pervežtas patogiais ratukais.

Memory
Pristatymo laikas 14 - 28 d.d.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras